Dział: Inspiracje

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Jak wybrać program do zarządzania parkiem maszynowym?

Zarządzanie parkiem maszynowym to jedno z kluczowych zadań, przed którymi stoi większość zakładów produkcyjnych. Skuteczne zarządzanie parkiem maszynowym może wpłynąć na wydajność pracy oraz na koszty prowadzenia działalności. W dzisiejszych czasach, gdy rynek oferuje wiele różnych programów do zarządzania utrzymaniem ruchu, wybór odpowiedniego rozwiązania może okazać się trudnym zadaniem. W artykule przedstawimy kilka praktycznych wskazówek, które pomogą Twojej firmie wybrać program, który spełni wymagania i potrzeby parku maszynowego.

Czytaj więcej

Pudełka ozdobne – akcesoria do pakowania prezentów

Pakowanie prezentów sprawia kłopot wielu osobom. Owijanie pudełek w papier prezentowy wcale nie jest takie łatwe, arkusz jest bardzo delikatny, więc często zostaje rozerwany podczas pakowania. Pozostają zatem torebki prezentowe, ale takie rozwiązanie nie jest oryginalne. Istnieje o wiele lepsza alternatywa – pudełka ozdobne. Sprawdź dlaczego warto je wykorzystać i gdzie można je kupić.

Czytaj więcej

Najszybsze laptopy w dobrej cenie

Praca zdalna od kilku lat staje się wyborem wielu osób po studiach. Coraz więcej możliwości, które są na wyciągnięcie ręki, znajduje się właśnie w Internecie. Po studiach czy też w trakcie ich trwania, dobrze jest więc sięgać po sprzęt, który pozwoli na prace w każdych warunkach. A co zwykle jest dziś potrzebne do pracy? Lekki, szybki komputer z dostępem do Internetu. Jak jednak wybrać ten najlepszy?

Czytaj więcej

Bluza męska rozpinana na siłownię – jaką wybrać?

Rozpinana bluza męska to jedna z najwygodniejszych opcji na siłownię i nie tylko. Możemy nosić ją praktycznie przez cały rok i będzie pasować do każdego stroju sportowego. Do wyboru mamy jednak wiele modeli – w różnych kolorach, stylach, z kieszeniami, ściągaczami, sznurkami. Który z nich sprawdzi się najlepiej podczas treningu i w drodze na siłownię?

Czytaj więcej

Czym jest program Talent w VW Poznań i do kogo jest skierowany?

Prowadzony przez Volkswagen Poznań Program Talent jest programem rozwojowym, przeznaczonym dla osób z najwyższym rozpoznanym potencjałem fachowym lub menedżerskim. Jest to program, który umożliwia uczestnikom realizację innowacyjnych projektów wspólnie z innymi zakwalifikowanymi do niego pracownikami – spoza ich działu. Dodatkowo program uczy, jak pracować z wykorzystaniem tzw. zwinnych metod: jak wpaść na pomysł, czyli z wykorzystaniem procesu design thinking, jak go prowadzić – tu używana jest metoda scrum – oraz jak go odpowiednio przedstawić/sprzedać, czyli metody storytellingu i odpowiednich narzędzi marketingowych.

Czytaj więcej

Graj o staż z BASF. Grywalizacja mechanizmem wzmacniającym skuteczność procesów HR na przykładzie BASF Polska

Jak sprawić, aby rekrutacja na staż wpisywała się w priorytety firmy, była innowacyjna oraz sprawdzała realną motywację studentów? „Graj o Staż Letni” to hasło towarzyszące akcji rekrutacyjnej w BASF Polska.

Czytaj więcej