Instrukcja logowania

Poniżej przedstawimy Ci krok po kroku jak zalogować się do wersji elektronicznej magazynu, aby móc w pełni cieszyć się funkcjonalnością zakupionego przez Ciebie produktu.
 

 1. Aby zalogować się do wersji elektronicznej magazynu wejdź na stronę -> https://www.menedzer-produkcji.pl/login/.

 2. Twoim loginem jest adres e-mail podany przy składaniu zamówienia.
 3. Hasło:
  1. Jeżeli jesteś nowym klientem – dostaniesz od nas wiadomość e-mail z linkiem do aktywacji konta, w której będziesz mógł/mogła nadać sobie hasło.
  2. Jeżeli jesteś już naszym klientem – dostaniesz od nas wiadomość z potwierdzeniem rejestracji zamówienia, a dane do logowania będą identyczne jak do wcześniej wykupionych produktów.
 4. Jeżeli nie pamiętasz hasła – nic się nie stało! Bardzo szybko możesz je zresetować i nadać sobie nowe poprzez opcje "Nie pamiętam hasła".

 5. Wpisz adres e-mail, który podawałeś/podawałaś przy składaniu zamówienia. Po chwili zostanie do Ciebie wysłana instrukcja jak skutecznie zresetować hasło do wersji elektronicznej ze skrzynki redakcyjnej wybranego przez Ciebie czasopisma.
 6. Jeżeli nie pamiętasz maila na jakiego zostało złożone zamówienie skorzystaj z opcji "Nie pamiętam loginu".

 1. Jeżeli mimo wykonania powyższych kroków, nadal masz problem z zalogowaniem się do platformy odezwij się do doradcy, u którego składałeś/składałaś zamówienie lub bezpośrednio na dział obsługi klienta -> bok@forum-media.pl. Takie zgłoszenie powinno zawierać:
  1. Twoje Imię i Nazwisko,
  2. Nazwę Firmy,
  3. Adres e-mail, który podawałeś/as przy składaniu zamówienia (upewnij się czy nie ma w nim żadnego błędu),
  4. Nazwę produktu, na który składałeś/as zamówienie.
 2. Postaramy sie pomóc najszybciej jak to tylko możliwe!

  Dziekujemy, że jesteś z nami!