Menedżer produkcji
 

Niezastąpione kompendium wiedzy z zakresu zarządzania produkcją

Menedżer Produkcji - to jedyne czasopismo na rynku, które w całości poświęcone jest zagadnieniom związanym z zarządzaniem pracownikami na hali produkcyjnej i odpowiada na realne potrzeby zgłaszane przez osoby kierujące pracownikami operacyjnymi.

Stałe rubryki czasopisma powstają przy współpracy z trenerami i konsultantami produkcyjnymi oraz kierownikami produkcji z wieloletnim stażem, a zawarte w nich materiały bez zbędnej teorii podpowiadają jak efektywnie kierować zespołami pracowników i rozwiązują rzeczywiste, trudne sytuacje w układzie problem – przykład z hali – wskazówki ekspertów.

Każdy artykuł zawiera liczne przykłady, schematy, rysunki, skrypty i tabele oraz procedury i algorytmy działania.

6 numerów w roku
70 stron
 
76 numerów archiwalnych

Poznaj naszych autorów

Stałe działy

TEMAT NUMERU

 
Zawsze bieżace informacje z zakresu zarządzania produkcją i pracownikami. Nowoczesne podejście do kluczowych tematów jakim jest LEAN czy AGILE. Ciekawostki i zagadnienia z zakresu HR.
czytaj przykładowy artykuł >>

JA SZEF

 
Dajemy wskazówki jak przewodzić zespołowi produkcyjnemu, żeby uważał przełożonego za niepodważalny autorytet i niekwestionowanego lidera.
czytaj przykładowy artykuł >>

OKIEM INSPEKTORA

 
Eksperci wyjaśniają kontrowersje związane z udzielaniem/nieudzielaniem urlopów, pracą w godzinach nadliczbowych i nocnych, tzw. "stawką godzinową" zatrudnianiem i zwalnianiem pracowników, także tymczasowych oraz obcokrajowców.
czytaj przykładowy artykuł >>

SZTUKA MOTYWOWANIA

 
Doradzamy, jak motywować pracowników, kiedy nie można dać im podwyżki, podpowiadamy jakie metody działają na opornych pracowników i analizujemy wszystkie motywatory pieniężne i pozapłacowe pod kątem skuteczności.
czytaj przykładowy artykuł >>

KONFLIKTY NA HALI

 
Radzimy jak rozwiązywać konflikty na linii pracownik-pracownik i pracownik-przełożony, kiedy ingerować gdy pracownicy na hali się kłócą oraz jakich trików użyć, aby korzystnie rozwiązać problem.
czytaj przykładowy artykuł >>

Z PRAKTYKI KIEROWNIKA PRODUKCJI

 
Ujawniamy, jak inni kierownicy radzą sobie z zarządzaniem pracownikami. Podpowiadamy, jak obiektywnie oceniać pracowników, jak prawidłowo ich kontrolować i egzekwować wykonywanie poleceń.
czytaj przykładowy artykuł >>

W najnowszym numerze m.in.:

  • systemy ERP,

  • zatrudnianie pracowników 50+ w branży produkcyjnej,

  • przywództwo sytuacyjne według Blancharda,

  • metoda projektowania eksperymentów Genichi Taguchi,

  • macierz decyzyjna.

 
 
Menedżer produkcji