Rozwiązania Tork® pomagają zakładom produkcyjnym zapewnić nowy standard higieny

Konflikty na hali

Tork PeakServe, rozwiązania do czyszczenia powierzchni i produkty do dezynfekcji stanowią kompleksową pomoc w spełnieniu podwyższonych standardów sanitarno-higienicznych.

Pakiet produktów Essity, światowego lidera branży higienicznej i ochrony zdrowia oraz właściciela marki Tork, to sposób na spełnienie zwiększonych wymogów sanitarnych z jednoczesnym zachowaniem wydajności produkcji. W skład zestawu wchodzi system ręczników do rąk Tork PeakServe®, gama środków do czyszczenia powierzchni i preparaty dezynfekujące.

REKLAMA

​​

Nowo rozbudowana linia dozowników Tork PeakServe wykorzystuje skompresowane wkłady i rewolucyjną technologię łączącą ze sobą bindy, zapewniając stały dostęp do ręczników. Umożliwia to łatwe zachowanie odpowiedniej higieny rąk. Rozszerzona linia oferuje szereg rozwiązań dostosowanych do różnorodnych miejsc o dużym natężeniu ruchu.

Utrzymanie higieny w zakładach produkcyjnych wymaga dokładnego czyszczenia powierzchni, szczególnie tych często dotykanych, w celu zmniejszenia ilości zakażeń krzyżowych. Dozowniki z linii Tork Performance® oferują wiele opcji montażu, dzięki czemu można je umieszczać w strategicznych miejscach. Dodatkowo dzięki materiałom przygotowanym przez markę - takim jak Przewodnik odpowiedniego umieszczania dozowników w zakładach produkcyjnych - osoby zarządzające obiektami mogą zidentyfikować krytyczne przestrzenie, dopasować do nich odpowiednie produkty i zoptymalizować ich użycie.

Wojciech Nizio, Regional Brand Activation Manager marki Tork podkreśla: - Właściciele zakładów produkcyjnych stoją przed dwoma wyzwaniami – zadbaniem o zdrowie i bezpieczeństwo pracowników oraz utrzymaniem wysokiej wydajności ich pracy. W pakiecie rozwiązań higienicznych Tork znajdują się produkty, które są kluczowe w spełnieniu podwyższonych wymagań w zakresie higieny i przyczyniają się do zwiększenia produktywności zakładu. Wybierając właściwe rozwiązania i rozmieszczając je z uwagą, poprawa wydajności jest możliwa bez pójścia na kompromis w kwestii praktyk higienicznych.

Aby dowiedzieć się więcej w jaki sposób możesz zapewnić nowy standard higieny w swoim obiekcie odwiedź: https://www.tork.pl/higiena/dobra-higiena/tork-clean-care/produkcja

 

Marka Tork®
Marka Tork jest dostawcą profesjonalnych rozwiązań do utrzymania higieny dla szerokiej gamy odbiorców: od restauracji, przez służbę zdrowia, biura i szkoły po przemysł. Na rozwiązania składają się dozowniki, ręczniki i papiery toaletowe, mydła, serwetki i czyściwa kuchenne oraz przemysłowe. Dzięki wiedzy eksperckiej, funkcjonalnym produktom i polityce zrównoważonego rozwoju Tork jest liderem w swojej branży. Należąca do Essity marka Tork dostarcza rozwiązania klientom w ponad 110 krajach. Szczegółowe informacje
i aktualności o nowych produktach są dostępne na stronie www.tork.pl

Essity
Firma Essity to światowy lider branży higienicznej i ochrony zdrowia, stworzona do podnoszenia jakości życia poprzez dostarczanie niezbędnych na co dzień produktów i rozwiązań. Produkty Essity są sprzedawane w około 150 krajach pod wiodącymi światowymi markami TENA i Tork oraz innymi silnymi markami, takimi jak JOBST, Leukoplast, Libero, Libresse, Lotus, Nosotras, Saba, Tempo, Vinda oraz Zewa. Firma Essity zatrudnia ok. 46 000 pracowników, a jej wartość sprzedaży netto w 2019 r. wyniosła ok. 129 mld koron szwedzkich (12,2 mld euro). Siedziba główna firmy mieści się w Sztokholmie (Szwecja). Firma jest notowana na sztokholmskiej giełdzie NASDAQ. Więcej informacji na www.essity.com.

Przypisy