Najszybsze laptopy w dobrej cenie

Ja szef Inspiracje

Praca zdalna od kilku lat staje się wyborem wielu osób po studiach. Coraz więcej możliwości, które są na wyciągnięcie ręki, znajduje się właśnie w Internecie. Po studiach czy też w trakcie ich trwania, dobrze jest więc sięgać po sprzęt, który pozwoli na prace w każdych warunkach. A co zwykle jest dziś potrzebne do pracy? Lekki, szybki komputer z dostępem do Internetu. Jak jednak wybrać ten najlepszy?

Do jakiej pracy zdalnej wykorzystuje się komputer?

Nie da się wrzucić do jednego worka wszystkich zawodów, które można wykonywać online. Część osób wykorzystuje komputer do typowo biurowych czynności, jak pisanie czy przeglądanie sieci i programów wewnętrznych firmy. Wielu wolnych strzelców wykorzystuje komputer jako silnik do social mediów, a jeszcze inni traktują laptopa jako centrum tworzenia graficznych zleceń. Bez względu jednak na to, jakie czynności wykonuje się na komputerze, musi on być szybki. Nikt nie lubi czekać na ładujące się programy i strony, a kiedy czas goni, jest to bardziej niż stresujące. Dobrze jest zajrzeć na: https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/laptopy-i-ultrabooki/laptopy/seria_dell-inspiron, gdzie znajduje się kilka interesujących modeli nowoczesnych laptopów. Tego rodzaju sprzęt warto wybierać przede wszystkim ze względu na jakość, bo tylko ona jest w stanie zapewnić użytkownika, że zakupiony laptop będzie się u niego sprawdzał co najmniej przez kilka lat.

REKLAMA

​​

Jakie są najważniejsze cechy dobrego komputera?

Matryca wysokiej jakości to coś nieodzownego. Jeśli dużo czasu komputer wykorzystywany jest na zewnątrz, warto zdecydować się na matrycę matową, która nie odbija światła, przez co jest znacznie wygodniejsza. Liczy się także wielkość ekranu. Do pisania często wystarczy 15", jednak do pracy graficznej wygodniejsze będzie 17", lub nawet 19". W przypadku pracy w social mediach, gdy laptop potrzebny jest jako wsparcie do telefonu, można zdecydować się na jeszcze mniejszy ekran.

Procesor Intel Core i5 to dziś podstawa, a dobry producent kart graficznych to zdecydowanie Intel lub NVIDIA. Nie można zapominać o szybkim dysku SSD, który pozwala na optymalny rozruch komputera i na szybkie poruszanie się po całej jego zawartości. Co jeszcze? Istotna będzie pamięć podręczna, czyli RAM, która w zależności od potrzeb powinna dziś wynosić od 8 do nawet 16 GB. Wszystko to może zaproponować producent Dell, który od lat wypuszcza na rynek laptopy najwyższej jakości i to w bardzo przystępnych cenach.

Gdzie szukać szybkich laptopów w dobrej cenie?

W Media Expert znajduje się kilka interesujących przykładów na ponadczasowe, wysokiej jakości laptopy, które idealnie sprawdza się w pracy. Świetne matryce o różnej wielkości, wysoka klasa komponentów i podzespoły, które tworzą wyjątkowy sprzęt w cienkiej, przyjemnej dla oka obudowie to coś, na co warto się skusić. Dell to producent, który jest znany na całym świecie i trudno znaleźć lepszego. Podążając za potrzebami konsumentów i działając zgodnie z obowiązującymi trendami, Dell zawsze wypuszcza taki sprzęt, jakiego akurat na rynku brakuje. Szybkie dyski, bezawaryjne procesory i akcesoria, które poprawiają komfort pracy to tylko niektóre z argumentów za kupnem tego wyjątkowego sprzętu.

Przypisy