Trzy ścieżki , jeden cel - automatyzacja oznaczeń przewodów i kabli

Z praktyki kierownika produkcji Otwarty dostęp

Nadal używasz starej technologii do identyfikacji dużych ilości kabli i przewodów? Stare procesy, częste przeróbki i błędy spowalniają realizację zadań lub doprowadzają do całkowitego zatrzymania pracy?

REKLAMA

​​

Tempo wprowadzania zmian technologicznych i dynamika rozwoju przemysłu 4.0 wymaga od przedsiębiorstw nieustannego usprawniania procesów produkcyjnych. Etykietowanie i identyfikacja produktów i komponentów to temat, który często nie jest w tym kontekście uznawany za kluczowy.

Tymczasem w masowej produkcji znaczenie ma każda sekunda, którą można zaoszczędzić w ramach jednej operacji. Zautomatyzowane rozwiązania do etykietowania i identyfikacji kabli może przynieść taką korzyść i poprawić wydajność pracy.

Firma Brady zaprasza na krótkie, praktyczne warsztaty podczas których pokażemy jak wyeliminować konieczność ręcznego etykietowania, zwiększyć wydajność i ograniczyć błędy.

Trzy urządzenia, trzy rozwiązania do identyfikacji kabli i przewodów,  w tym jedna absolutna NOWOŚĆ!

Lekka, kompaktowa drukarka i aplikator etykiet owijanych Wraptor A6200.  Dwukrotnie większa szybkość znakowania, niewielka waga i małe rozmiary za przystępną cenę.

 

Data: 19.05.2021, godzina 13:00 -14:00

Prezenterzy: Bernard Nawrotkiewicz, Łukasz Zawada

  • Podczas warsztatów pokażemy Państwu, jak:
  • Zdefiniować właściwy typ materiału dla twojej aplikacji i warunków środowiskowych
  • Przygotować i przetworzyć swoje dane za pomocą platformy cyfrowej Brady Workstation
  • Wybrać odpowiednie urządzenie Print & Apply

Obejrzyj krótkie video i sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy

Zapewnij płynność działania, automatyzując identyfikację w swojej firmie!

Zapraszamy do rejestracji!

Webinar landing page:

https://www.brady.pl/formularze/webinarium/automatyzacja-identyfikacji-przewodow?sfdc=7014V000002E32Q&utm_campaign=CWID-Auto&utm_medium=web-advertorial&utm_source=menedzerprodukcji&utm_content=wid-auto-webinar-pl&camp=display-pl-awareness-menedzerprodukcji-widautowebinarpl_wadv

 

Źródło: Brady Polska

Przypisy