Bezpłatna konferencja „Produkcja w dobrych rękach”

Z praktyki kierownika produkcji Otwarty dostęp

Firma Comarch, zaprasza właścicieli oraz menedżerów w firmach produkcyjnych na konferencję online pt. „Produkcja w dobrych rękach”, która odbędzie się 17-18 czerwca 2021 roku. Udział w konferencji jest darmowy, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Uczestnicy konferencji dowiedzą się, jak usprawnić procesy zachodzące w przedsiębiorstwie produkcyjny przy użyciu systemu ERP oraz innych aplikacji jak Comarch DMS. Wykłady będą dotyczyły planowania, monitorowania i rozliczania produkcji oraz zastosowania nowoczesnych technologii z pogranicza sztucznej inteligencji i Internetu rzeczy w firmach produkcyjnych.

REKLAMA

​​

Przewidziana na dwa dni konferencja to doskonała okazja do omówienia nie tylko głównych bolączek branży i aktualnej sytuacji firm produkcyjnych po pandemii wirusa Sars-CoV-2, ale także nakreślenia wyzwań, z którymi w najbliższym czasie będzie musiała się zmierzyć ta dziedzina gospodarki.

Prelegentami, co bardzo istotne, będą zarówno teoretycy, jak i praktycy branży produkcyjnej. Wystąpią przedstawiciele klientów Comarch, osoby odpowiedzialne w firmach za wdrożenie i obsługę systemu ERP. Gros wystąpień będzie dotyczyć zagadnień z zakresu zarządzania procesami, które w firmach produkcyjnych odpowiadają za logistykę, magazynowanie czy utrzymanie usług serwisowych. Organizatorzy mają świadomość, że dzisiaj zarządzanie na podstawie danych to klucz do sukcesu, dlatego jeden z wykładów będzie poświęcony Comarch Business Intelligence. To innowacyjne narzędzie do analizy danych oferuje naprawdę szerokie możliwości i korzyści w zakładach produkcyjnych.

Spośród wszystkich wykładów na szczególną uwagę zasługuje prelekcja pt. Zarządzanie dokumentacją w firmie produkcyjnej za pomocą Comarch DMS. Wśród zagadnień szczegółowych należy wymienić takie jak: wykorzystanie platformy workflow do digitalizacji procesów w każdej firmie, centralne elektroniczne archiwum dokumentacji, czy Comarch OCR jako wsparcie procesów alokacji kosztów.

Digitalizacja obiegu dokumentów to skuteczny sposób na usprawnienie działania firmy i zmniejszenie kosztów w tym zakresie. Comarch DMS to rozwiązanie przeznaczone dla przedsiębiorców, którzy chcieliby pozbyć się papierowych dokumentów oraz zwiększyć wydajność i efektywność wielu procesów w różnych obszarach biznesowych firmy – nie tylko produkcyjnym. Użytkownicy mają dostęp do dokumentacji firmowej praktycznie z każdego miejsca na świecie. Obieg dokumentów i procesów można kreować przy pomocy platformy low-code – metodami drag and drop. System DMS od Comarch działa na aplikacjach mobilnych, przeglądarkach www i aplikacji desktop. System powiadomień mobilnych i mailowych sprawia, że przedsiębiorcy są zawsze na bieżąco ze zleconymi zadaniami. Aplikacja DMS pozwala także lepiej kontrolować czas przeznaczony na realizację procesów. Program współpracuje z systemem ERP, a ponadto ma wbudowany moduł OCR pozwalający zautomatyzować proces wprowadzania faktur do systemu księgowego. Argumentem nie do przecenienia za DMS jest możliwość definiowana własnych schematów obiegu dokumentów wraz z opcją wprowadzania reguł biznesowych i podpowiadaniem kolejnych kroków. Efektywne zarządzanie dokumentami w firmie to dzisiaj klucz do sukcesu i dlatego właściwie każdy przedsiębiorca zajmujący się czy to handlem, czy produkcją powinien wysłuchać tego wykładu.

Jednak DMS to tylko jeden z tematów, który będzie poruszony na konferencji Comarch „Produkcja w dobrych rękach”. Z wszystkimi można się zapoznać na stronie: https://events.comarch.com/erp/produkcja-2021/.

Zapraszamy!
Udział w konferencji jest darmowy, aczkolwiek uczestnictwo, z uwagi na wagę poruszanych spraw dla branży produkcyjnej – obowiązkowe!

Źródło: Comarch

Przypisy