„Dni Jakości”: Poznaj trendy i rozwiązania dla firm produkcyjnych!

Temat tygodnia

Już 9 listopada 2023 r. w Katowicach odbędzie się bezpłatna konferencja "Dni Jakości" organizowana przez SGP- Training & Consulting. Temat przewodni tegorocznej VII edycji brzmi: Firmy produkcyjne – współczesne trendy i wyzwania

Uczestnicy wysłuchają prelekcji doświadczonych praktyków i ekspertów, którzy w wystąpieniach odniosą się do bieżących trendów i wyzwań branży produkcyjnej. To wydarzenie, na którym nie powinno zabraknąć nie tylko specjalistów związanych z jakością, ale także managerów i kierownictwa przedsiębiorstw produkcyjnych – wszystkich, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę i wymienić doświadczenia.

Program konferencji składa się z pięciu bloków poświęconych m.in.: kompetencjom przyszłości, digitalizacji firm produkcyjnych, a także nowym technologiom w rozwiązywaniu problemów jakościowych. Każdy z uczestników otrzyma certyfikat potwierdzający udział w konferencji. 

Data i miejsce: 9 listopada 2023 r., Hotel Courtyard by Marriott Katowice**** przy ulicy Uniwersyteckiej 13.

Organizator: SGP- Training&Consulting – specjaliści w realizacji szkoleń, wdrożeń, audytów i konsultacji. Jakość świadczonych usług potwierdza kilkunastoletnie doświadczenie i liczne nagrody, a także certyfikat ISO 9001:2015.

Rejestracja: https://www.dnijakosci.pl/rejestracja

Zapraszamy do skorzystania z tej wyjątkowej okazji, która pozwoli poznać nowe trendy i wymienić doświadczenia z innymi specjalistami z branży produkcyjnej.

 

 

Przypisy