Autor: Marcin Szczeblewski

Kierownik ds. Personalnych, Toyota Motor Manufacturing Poland Sp. z o.o. Certyfi kowany trener, miłośnik prowadzenia szkoleń, warsztatów i prezentacji dla pracowników, kandydatów i studentów.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Skuteczny onboarding w firmie produkcyjnej

W 2019 r. w artykułach „Mocni w genbie. Rekrutacja na produkcję w firmie Toyota” oraz „Kierunek Toyota, czyli rekrutacyjni pogromcy mitów”, w których opisywałem proces rekrutacji do fabryki Toyoty w Jelczu Laskowicach, nie omieszkałem wspomnieć, że proces onboardingu, którym objęci są wszyscy nowo zatrudnieni pracownicy, zasługuje na osobny artykuł.

Czytaj więcej

Kierunek Toyota, czyli rekrutacyjni pogromcy mitów

Przed polskimi zakładami produkcyjnymi, działającymi pod wspólną nazwą Toyota Motor Manufacturing Poland (TMMP), zarysowała się szansa na stworzenie w Polsce największego, poza Japonią, centrum produkcji napędów 
do samochodów Toyoty.

Czytaj więcej

Mocni w genbie. Rekrutacja na produkcję w firmie Toyota

W firmach produkcyjnych, gdzie rekrutacje mają często charakter masowy, liczba wyzwań, z jakimi trzeba się zmierzyć, jest przeogromna. Podzielę się doświadczeniami i refleksjami z wielu lat rekrutacji i opiszę rozwiązania oraz narzędzia, które pomagały stawiać czoła wyzwaniom.

Czytaj więcej