Autor: Katarzyna Klarenbach

Praktyk HR, specjalista ds. zasobów ludzkich, trener biznesu, rekruter; właściciel firmy doradczo-szkoleniowej Małe Sukcesy. Specjalizuje się w tematyce związanej z rekrutacją, zarządzaniem zespołem, a także komunikacją i Personal Brandingiem.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Komunikacja w firmie produkcyjnej – jak skutecznie komunikować się z pracownikami, którzy nie mają firmowego adresu e-mail?

Trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie jakiegokolwiek przedsiębiorstwa bez sprawnej komunikacji. Jest ona z jednej strony dla nas rzeczą oczywistą i podstawową, z drugiej zaś jest wyzwaniem i sztuką, która poprzez swoją formę i stosowane narzędzia wpływa i warunkuje wiele różnych dziedzin naszego życia. Jest ona również swojego rodzaju odzwierciedleniem kultury organizacyjnej. Pokazuje funkcjonujące w niej normy i styl zarządzania. Może być zarówno przyczyną sukcesu, jak i źródłem porażki.

Czytaj więcej

Lider bezpieczeństwa jak wpływać na bezpieczne zachowania pracowników?

Bezpieczeństwo jest dziś bezsprzecznie najważniejszą kwestią dla firm. Stanowi odzwierciedlenie wartości, jakimi kierują się organizacje, wpływa na sposób postrzegania firmy przez kandydatów na rynku pracy, kontrahentów i współpracowników. 

Czytaj więcej

Plan rozwoju talentów

Bez wątpienia proces zarządzania talentami to jedno z najważniejszych wyzwań, przed którym stają współczesne organizacje. Jak skutecznie pozyskać, zidentyfikować i utrzymać talenty w firmie produkcyjnej?

Czytaj więcej