Autor: Artur Dzięgielewski

HR Manager / Culture & People Manager, dzięki ogromnemu zaangażowaniu i pasji do swojej pracy buduje mosty swojej kariery już od 18 lat. W tym czasie zdobywał doświadczenie nie tylko w branży HR, ale również w branży finansowej, w sprzedaży i obsłudze klienta. Jest ekspertem w wielu obszarach HR, między innymi rekrutacja, rozwój pracowników, benefity pozapłacowe, employer branding. 

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Sport to zdrowie, czyli dlaczego współczesne organizacje powinny dbać o swoich pracowników

Czy promowanie zdrowego trybu życia wśród pracowników to jedynie nowa moda – jakie są realne korzyści regularnego treningu?

Czytaj więcej

Dla każdego coś dobrego, czyli o systemie benefitów pracowniczych w Crusar

Pojęcie „benefi t” pochodzi z języka łacińskiego i powstało z połączenia dwóch słów: bene – dobrze – oraz facere – czynić. Ogólnie mówiąc, benefi ty to dodatkowe świadczenia, korzyści oferowane pracownikom przez pracodawcę. Najczęściej stanowią one dodatek pozapłacowy do zasadniczego wynagrodzenia.

Czytaj więcej

Chwalenie to dobra rzecz – o systemie pochwał pracowniczych w firmie Crusar

Wiesz, czym jest duser albo chwalba? To przestarzałe, rzadko używane synonimy słowa „pochwała”. Wyobraź sobie teraz, że czytasz o „systemie chwalb pracowniczych” albo o „duserze pracowniczym”. Brzmi dziwnie, prawda? „System pochwał pracowniczych” lub „pochwała pracownicza” brzmią zdecydowanie bardziej współcześnie.

Czytaj więcej