Wysyłka paczek w e-commerce i biznesie - poznaj abonament dla firm

Artykuł sponsorowany

Dynamicznie rozwijający się rynek e-commerce stawia przed sprzedawcami wiele wyzwań, zwłaszcza w obszarze logistyki. Kluczowe elementy, na które należy zwrócić uwagę, to szybkość dostawy, elastyczność opcji dostawy i przejrzystość procesu. Realizacja tych celów wymaga współpracy z zaufanymi partnerami. Dostosowując swoje usługi do oczekiwań klientów i zapewniając przejrzystość, sprzedawcy mają szansę odnieść sukces w konkurencyjnym świecie handlu elektronicznego.

E-commerce a logistyka – dlaczego warto wybrać abonament na paczki?

W tym kontekście, InPost oferuje różne pakiety dla firm, w tym abonamenty, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb przedsiębiorstw. Ta oferta umożliwia przedsiębiorcom zdobycie przewagi konkurencyjnej, jednocześnie gwarantując niski koszt przesyłki przy zachowaniu najwyższej jakości obsługi paczek.

REKLAMA

​​

Abonament kurierski - prosty sposób na oszczędności

Abonament kurierski to usługa oferowana przez dostawców usług logistycznych, którzy mają na celu przyciągnąć stałych klientów poprzez oferowanie atrakcyjnych cen oraz uproszczenie procesów związanych z wysyłką przesyłek. Dzięki prostemu mechanizmowi, abonament kurierski przynosi znaczne oszczędności dla sprzedawców regularnie wysyłających paczki.

Abonament kurierski działa na kilku fundamentalnych zasadach:

 1. Stała opłata: Klient regularnie uiszcza opłatę abonamentową, dzięki czemu może korzystać z usług kurierskich w ramach wybranego pakietu.
 2. Korzystne stawki: Abonament kurierski umożliwia korzystanie z preferencyjnych cen za usługi kurierskie, co przekłada się na znaczne oszczędności w kosztach wysyłek.
 3. Elastyczność: Abonamenty kurierskie często zawierają różne opcje dostawy, takie jak dostawa do Paczkomatów, przesyłki kurierskie czy dostawy do punktów odbioru.
 4. Proste zarządzanie: W ramach abonamentu kurierskiego, klienci zazwyczaj mają dostęp do platformy online, która ułatwia zarządzanie przesyłkami i monitorowanie ich statusu.
 5. Oszczędność czasu: Dzięki automatyzacji procesów związanych z wysyłką przesyłek i uproszczeniu formalności, abonament kurierski pozwala zaoszczędzić czas i zasoby.
   

Innowacyjna oferta abonamentów dla firm od InPost

Oferta abonamentów InPost dla firm to nowatorskie rozwiązanie, które umożliwia przedsiębiorcom działającym w sektorze e-commerce znaczne optymalizowanie procesów logistycznych. InPost oferuje różne pakiety, dostosowane do indywidualnych potrzeb i skali działania firm, umożliwiając korzystanie z wielu udogodnień. Z ofertą abonamentową InPost, firmy mają szansę na zdobycie konkurencyjnej przewagi, redukcję kosztów wysyłek, poprawę logistyki oraz podniesienie zadowolenia swoich klientów.

InPost oferuje wiele korzyści dla swoich abonentów. Oto kilka z nich:

 • Możliwość korzystania z dwóch form dostawy w ramach jednej umowy (Paczkomat i Kurier InPost)
 • Bezpłatny dojazd kuriera
 • Gwarancja stałych cen na czas trwania umowy
 • Jedna faktura na koniec miesiąca
 • Dostęp do ekologicznych opakowań InPost w preferencyjnych cenach
   

Co więcej, z InPost, aż 95% przesyłek dociera do klientów już następnego dnia, co gwarantuje szybką i efektywną obsługę. Abonament InPost oferuje atrakcyjne ceny na usługę COD, z wliczoną opłatą paliwową i możliwością płatności po otrzymaniu rozliczenia, co umożliwia kontynuowanie wysyłek w konkurencyjnych cenach. Firma zapewnia dedykowaną obsługę posprzedażową i elastyczność w zmianie abonamentu, co umożliwia rozwój biznesu wraz z rosnącymi wymaganiami logistycznymi.

Szczegółową ofertę oraz możliwość zawarcia umowy online można znaleźć na stronie https://inpost.pl/abonamenty-dla-firm.

Abonament 150 od InPost - idealne rozwiązanie dla małych przedsiębiorstw o średniej ilości paczek

Abonament 150, oferowany przez InPost, to doskonałe rozwiązanie dla małych firm, które regularnie wysyłają umiarkowaną ilość paczek. Dzięki stałej opłacie w wysokości 150 zł netto miesięcznie, przedsiębiorstwa mają możliwość korzystania z usług kurierskich oraz nadawania przesyłek przez Paczkomaty, ciesząc się atrakcyjnymi cenami za pojedynczą wysyłkę. Umowa, zawierana na okres 24 miesięcy, obejmuje różne gabaryty i wagi przesyłek, co umożliwia długoterminowe planowanie i optymalizację kosztów.

W ramach Abonamentu 150, InPost oferuje szeroki zakres dodatkowych usług, które ułatwiają zarządzanie przesyłkami. Obejmują one powiadomienia e-mail, możliwość przekierowania paczek kurierskich do Paczkomatów, bezpłatny podjazd kuriera oraz indywidualny dostęp do panelu wysyłkowego. Te usługi umożliwiają lepszą kontrolę nad procesem wysyłki i zwiększają zadowolenie klientów, co jest kluczowe dla sukcesu małych firm w dynamicznie rozwijającym się rynku e-commerce.

Abonament 300 od InPost - doskonałe rozwiązanie dla średnich firm z rosnącą ilością przesyłek

Abonament 300 to propozycja InPost, idealnie wpisująca się w potrzeby średnich przedsiębiorstw, które doświadczają wzrostu ilości przesyłek. Dzięki stałej opłacie w wysokości 300 zł netto miesięcznie, firmy te mogą korzystać z usług kurierskich oraz wysyłek za pośrednictwem Paczkomatów, ciesząc się konkurencyjnymi cenami. Umowa jest dostępna na okres 12 lub 24 miesięcy, przy czym dłuższa umowa gwarantuje jeszcze korzystniejsze stawki. W ramach abonamentu, przedsiębiorstwa mają możliwość wyboru przesyłek o różnych gabarytach, zgodnie z ofertą InPost.

W ramach Abonamentu 300, InPost oferuje szereg usług dodatkowych, które ułatwiają zarządzanie procesem wysyłki. Klienci otrzymują powiadomienia e-mail, mają możliwość przekierowania paczek kurierskich do Paczkomatów, mogą skorzystać z podjazdu kuriera oraz mają indywidualny dostęp do panelu wysyłkowego. Te usługi pozwalają na lepszą kontrolę nad procesem wysyłki i przyczyniają się do zwiększenia zadowolenia klientów.

 

Abonament 600 od InPost - idealne rozwiązanie dla dużych przedsiębiorstw z wysokim wolumenem przesyłek

Abonament 600 to propozycja od InPost, skierowana do dużych firm, które regularnie wysyłają duże ilości przesyłek i pragną zoptymalizować koszty z tym związane oraz usprawnić swoją logistykę. Dzięki stałej opłacie w wysokości 600 zł netto miesięcznie, te przedsiębiorstwa mają możliwość korzystania z usług kurierskich oraz nadawania przesyłek przez Paczkomaty, ciesząc się konkurencyjnymi cenami. Umowa jest dostępna na okres 12 lub 24 miesięcy, z możliwością uzyskania niższych stawek przy wyborze dłuższego okresu umowy. Istnieje również opcja zawieszenia umowy, co jest cenną możliwością w dynamicznie zmieniającej się branży.

InPost oferuje wiele dodatkowych usług ułatwiających zarządzanie przesyłkami. W ramach Abonamentu 600, klienci otrzymują powiadomienia e-mail, mają możliwość przekierowania paczek kurierskich do Paczkomatów, skorzystania z bezpłatnego podjazdu kuriera oraz dostępu do indywidualnego panelu wysyłkowego. Te usługi pozwalają na lepszą kontrolę nad procesem wysyłki i przyczyniają się do zwiększenia zadowolenia klientów.

Dzięki elastycznym i konkurencyjnym rozwiązaniom logistycznym, takim jak Abonament 600 od InPost, większe przedsiębiorstwa mogą czerpać korzyści, które przyczyniają się do ich dalszego rozwoju.

Abonament 1200 od InPost - dedykowany dla gigantów rynku, dla których ilość zamówień nie stanowi ograniczenia

Abonament 1200, oferowany przez InPost, jest skierowany do gigantów rynku, dla których ilość zamówień nie ma żadnych granic. Przy stałej opłacie wynoszącej 1200 zł netto miesięcznie, firmy te mają możliwość korzystania z usług kurierskich oraz nadawania przesyłek przez Paczkomaty, ciesząc się konkurencyjnymi cenami. Umowa jest dostępna na okres 12 miesięcy, co gwarantuje stabilność i przewidywalność kosztów. W ramach tego abonamentu, przedsiębiorstwa mogą wysyłać przesyłki o różnych gabarytach i wagach.

InPost oferuje szereg usług dodatkowych w ramach Abonamentu 1200, które ułatwiają zarządzanie procesem wysyłki. Klienci otrzymują powiadomienia e-mail, mają możliwość przekierowania paczek kurierskich do Paczkomatów, mogą skorzystać z bezpłatnego podjazdu kuriera oraz mają indywidualny dostęp do panelu wysyłkowego. Dzięki takim elastycznym i konkurencyjnym rozwiązaniom logistycznym, giganci rynku mogą czerpać korzyści, które przyczyniają się do ich dalszego sukcesu.

Podpisanie umowy online na abonament kurierski z InPost - szybko, prosto i w kilku krokach

Podpisanie umowy na abonament kurierski z InPost online jest procesem szybkim, prostym i składającym się z kilku kroków:

 1. Wprowadzenie danych - Pierwszy krok to wprowadzenie danych firmy do formularza online, takich jak nazwa firmy, adres, numer NIP, dane osoby do kontaktu i branża działalności.
 2. Wypełnienie oświadczenia - Kolejnym krokiem jest wypełnienie odpowiednich oświadczeń.
 3. Weryfikacja video - Trzeci krok to weryfikacja video, która jest łatwym i bezpiecznym sposobem na potwierdzenie tożsamości.
 4. Podsumowanie - Ostatni krok to podsumowanie i finalizacja umowy.
   

Dzięki takiemu procesowi, podpisanie umowy na abonament kurierski z InPost jest nie tylko szybkie i proste, ale także wygodne. Można to zrobić z dowolnego miejsca, bez konieczności fizycznego dostarczania dokumentów, co pozwala zaoszczędzić czas i umożliwia natychmiastowe korzystanie z usług.

Wybierz najbardziej odpowiedni abonament kurierski dla swojej firmy. Szczegółowe informacje znajdziesz na oficjalnej stronie InPost: inpost.pl/abonamenty-dla-firm.

Przypisy