Grupa RBB stawia na ciągły rozwój z systemem ERP Streamsoft Prestiż. Zobacz film!

Artykuł sponsorowany

Rozwiązanie Streamsoft całościowo optymalizuje zarządzanie kluczowymi procesami, będąc kompletną odpowiedzią na potrzeby lidera branży metalowej.

Grupa RBB działa na rynku od 65 lat, a od niemal 20 lat korzysta z systemu ERP Streamsoft Prestiż. Przez cały ten czas system rozwija się razem z firmą, odpowiadając na bieżące wyzwania w obszarze produkcji oraz będąc wsparciem dla procesów okołoprodukcyjnych.

Maciej Frąckowiak, Dyrektor Zakładu STEEL RBB:

Streamsoft Prestiż optymalizuje zarządzanie wszystkimi kluczowymi procesami. To narzędzie, które sprawdza się szczególnie na produkcji, integruje się z m.in. z wykorzystywanym przez nas szeroko rozwiązaniem do nestingu. Inwestycja w ten system ERP ma bezpośredni wpływ na budowanie przewagi konkurencyjnej naszego przedsiębiorstwa.

Na jakie jeszcze korzyści z użytkowania Streamsoft Prestiż wskazuje obecnie Grupa RBB-Stal, lider na rynku produkcji metalowej?

Obejrzyj film!

Streamsoft Prestiż - skuteczny ERP dla produkcji

Streamsoft Prestiż to system ERP dla średnich oraz dużych firm, który został wdrożony ponad 500 razy w branży produkcji, m.in. RBB Stal, Enika, BioMaxima, Novita. Posiada rozbudowany moduł Zarządzania Produkcją, w tym planowanie i harmonogramowanie zleceń, integracje z MES, CAD, nesting. Z kolei m.in. aplikacja Streamsoft Prestiż mobile oraz rozwiązanie 2w1 (desktop+mobile) w zakresie logistyki dodatkowo usprawniają pracę przedsiębiorstw.

Przypisy