Autor: Martyna Stando

Należy do zespołu odpowiadającego za działania z zakresu komunikacji zewnętrznej oraz wewnętrznej  w poznańskiej fabryce Bridgestone. Specjalizuje się w działaniach  z zakresu employer brandingu oraz projektach CSR.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Dlaczego firmy chcą być odpowiedzialne społecznie?

Coraz częściej słyszy się o biznesie odpowiedzialnym społecznie, o kampaniach CSR czy zarządzaniu firmą w myśl zasad zrównoważonego rozwoju. O tworzeniu misji nakierowanej na troskę o środowisko, społeczności lokalne czy chociażby uczciwość biznesową. Zainteresowanie tą tematyką jest coraz powszechniejsze. Dlaczego? Jakie są powody podejmowania się działalności CSR przez tak wiele firm? W jaki sposób należy podejść do tematyki odpowiedzialnego biznesu?

Czytaj więcej

Jak skutecznie angażować pracowników w komunikację wewnętrzną oraz wzmacniać pozytywny wizerunek pracodawcy?

Zagadnienia takie jak: wzmacnianie poczucia zaangażowania i satysfakcji pracowników, dbanie o skuteczną komunikację wewnętrzną, budowanie marki dobrego pracodawcy mają niebagatelny wpływ na obecny rynek pracy, a jednocześnie spędzają sen z powiek wielu pracodawcom. Co rusz pojawiają się na ich temat kolejne publikacje zawierające porady i opisy różnorakich narzędzi, których stosowanie ma zapewnić sukces rekrutacyjny i utrzymać aktualny poziom zatrudnienia.

Czytaj więcej