Autor: Patrycja Chomiczewska

Trener mentalny, licencjonowany konsultant Mental Toughness – MTQ48, praktyk biznesu i nauczycielka mentalyogi. Mentorka kobiet w Fundacji Kobieta Niezależna Kamili Rowińskiej. Prowadzi szkolenia i kursy online, które pomagają odzyskać wewnętrzny spokój i odporność psychiczną. Więcej o autorce na: www.patrycjachomiczewska.pl

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Cztery skuteczne kroki do osiągania celów

Dla wielu mówców motywacyjnych osiąganie celu to wyłącznie kwestia nastawienia naszego umysłu: pielęgnowania wewnętrznego przekonania o tym, że wszystko jest możliwe, a sukces jest gwarantowany. A co jeśli się okazuje, że to właśnie nasze POZYTYWNE NASTAWIENIE jest częścią problemu?

Czytaj więcej

Odporne zespoły, czyli jak mądrze wspierać siebie i innych

Zbudowanie zgranego zespołu może wydawać się trudne w świecie VUCA, jednak nie jest to zadanie niemożliwe. Istnieje wiele metod usprawniania tego procesu, a zastosowanie ich jest kluczowe, aby osiągnąć pożądane efekty. W tym artykule poznasz model pięciu dysfunkcji pracy zespołowej Patricka Lencioniego. Dodatkowo dowiesz się, jak dokonać analizy sytuacji oraz wyznaczyć priorytety w pracy zespołowej.

Czytaj więcej