Autor: Ewa Pałka

Koordynator zespołu specjalistów ds. inżynierii przemysłowej i analityk MTM, MAN Trucks Sp. z o.o. W zespole MAN Trucks od połowy 2021 roku. Od samego początku zaangażowana w rozwój metody MTM (Methods-Time Measurement) w organizacji. Obecnie koordynator zespołu specjalistów ds. inżynierii przemysłowej oraz czynny analityk MTM. Absolwentka studiów technicznych Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Jej interdyscyplinarne podejście łączy wiedzę techniczną z umiejętnościami strategicznego zarządzania zasobami, co prowadzi do nieszablonowych rozwiązań pozytywnie wpływających na rozwój organizacji.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Optymalizacja na bieżąco, czyli jak organizować cykliczne warsztaty w celu ciągłego doskonalenia na przykładzie Man Trucks

W dzisiejszym, dynamicznie rozwijającym się świecie, nieustannie słyszymy wiele nowych słów, branżowych określeń i biurowych sformułowań. Jeśli pracujemy w dużych korporacjach, naszym chlebem powszednim stają się słowa takie jak: deadline, call, workshop, agility czy action plan.

Czytaj więcej