Autor: Anna Staszczyk

Samodzielny specjalista ds. usprawnień procesów produkcyjnych, MAN Trucks Sp. z o.o 6 lat związana z branżą energetyczną. Od ponad 2 lat z branżą automotive. Odpowiedzialna m.in. za wdrożenie projektu strategicznego Shop Floor Management w firmie MAN Trucks Sp. z o.o w Niepołomicach. Ceni sobie żywy kontakt z pracownikami. Dlatego też realizacja szkoleń z zakresu narzędzi Lean Manufacturing czy uczestnictwo w dynamicznych warsztatach optymalizacyjnych są dla niej największą motywacją i inspiracją. Absolwentka wydziału Odlewnictwa Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, studiów podyplomowych Zarządzanie Projektami Przemysłowymi oraz Lean Sigma Academy.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Optymalizacja na bieżąco, czyli jak organizować cykliczne warsztaty w celu ciągłego doskonalenia na przykładzie Man Trucks

W dzisiejszym, dynamicznie rozwijającym się świecie, nieustannie słyszymy wiele nowych słów, branżowych określeń i biurowych sformułowań. Jeśli pracujemy w dużych korporacjach, naszym chlebem powszednim stają się słowa takie jak: deadline, call, workshop, agility czy action plan.

Czytaj więcej