Autor: Andrzej Krótki i Kamil Radom

Andrzej Krótki - Pomaga firmom w usprawnianiu i zarabianiu, żeby wygrywały i stawały się liderami swoich branż. Autor bestsellera branżowego Skuteczny Lider Lean.Pomagał m.in. takim markom jak: KGHM,, INGRAM Micro, RABEN, Unimot i STOLBUD.  Wykładowca na UE we Wrocławiu i Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej.

Kamil Radom - Wspiera oraz inspiruje przedsiębiorców do rozwoju i wprowadzania usprawnień. Osiąga najlepsze rezultaty dzięki zaangażowaniu zespołów do skutecznego standaryzowania pracy. Pomagał m.in. takim markom jak: Good Food, Sklejka-Multi i Neapco. Wykładowca na UE we Wrocławiu i Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Lean Management w firmach rodzinnych, czyli jak możesz zadbać o stałe i zyskowne usprawnienia w Twoim biznesie

Firmy rodzinne to ten niezwykły rodzaj biznesu, który zatrzymuje swoich pracowników na lata. Dlaczego niezwykły? Ponieważ żyjemy w czasach, w których wiele osób pnie się po szczeblach kariery, przechodząc z jednej korporacji do drugiej. Bez więzi, bez głębszych relacji. Inaczej jest w przypadku firm rodzinnych, które stawiają na człowieka, potrafią rozwijać jego potencjał przez wiele lat i obie strony czerpią z tej współpracy pełnymi garściami. To wielka zaleta, a często także wyzwanie, gdy pada pomysł wprowadzenia zmian w sposobie funkcjonowania firmy. Jak to zrobić, by wilk był syty i owca cała? Z pomocą przychodzi Lean Management. Co to takiego i jak może rozwinąć Twój biznes?

Czytaj więcej