Autor: Agata Sąsiadek

Pasjonatka HR-u. Wierzy, że możliwe jest połączenie potrzeb pracodawców z oczekiwaniami pracowników. Jako praktyk HR od kilku lat realizuje projekty rekrutacyjne z różnych obszarów.Zajmuje się również współtworzeniem działań wizerunkowych firm oraz planowaniem i realizacją polityki CSR.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Wiosna inna niż wszystkie.

Zagrożenia związane z rozprzestrzenianiem się koronawirusa stawiają przed nami wszystkimi nowe wyzwania. Dotyczy to zarówno przedsiębiorców, jak i osób zatrudnionych. Dzisiaj na zagadnienia związane z prowadzeniem biznesu, relacjami pracownik–pracodawca, czy z obowiązkami z zakresu bhp musimy spojrzeć w inny sposób, a istniejące zasady dostosować do nowej sytuacji, w jakiej się znaleźliśmy.

Czytaj więcej

Skuteczne zarządzanie kompetencjami pracowników

Jak skutecznie zarządzać swoimi pracownikami w czasach job-hoppingu? Czy możliwe jest zatrzymanie pracownika, który zdecydował się odejść?

Czytaj więcej

Zarządzanie talentami w firmie produkcyjnej

W dzisiejszych czasach niedobór pracowników sprawia, że pracodawcy coraz bardziej agresywnie i bezpośrednio walczą o pozyskanie kluczowych osób dostępnych na rynku. W rezultacie firmy mają trudności z przyciąganiem i zatrzymaniem pracowników, często tracąc ich na rzecz konkurencji oferującej nawet niewielkie podwyżki płac lub nieco bardziej korzystne warunki pracy. Ten wysoki wskaźnik mobilności może w przyszłości stać się jeszcze większym problemem.

Czytaj więcej

Jak budować zaangażowanie nowych pracowników?

Mimo nieprzerwanego rozwoju zaawansowanych technologii nadal to pracownicy, a nie roboty czy maszyny, tworzą to, co najważniejsze. Dzięki pracownikom firma może podnosić efektywność pracy i wydajność wszystkich procesów.

Czytaj więcej